25–LECIE AKCJI KATOLICKIEJ W NIECZAJNEJ

Członkowie Akcji Katolickiej parafii Nieczajna również dołączyli do grona świętujących jubileusz 25-lecia stowarzyszenia po reaktywacji. We wtorek, 8 września, cała akcyjna społeczność spotkała się na wieczornej Mszy Świętej, aby wspólnie z ks. Stanisławem Bieleniem, asystentem parafialnym, dziękować za lata wspólnej pracy i modlitwy dla coraz większej chwały Bożej. Członkowie Akcji zadbali o obsadę liturgiczną Eucharystii. Na zakończenie nasza prezes Barbara Białkowska oddała Akcję w diecezji i parafii pod opiekę Jezusa i Matki Bożej. Potem wspólnie z prezesem dąbrowskiej Rady Dekanalnej Andrzejem Łobodą wręczyli pamiątkowe obrazki Świętego Jana Pawła II wszystkim członkom i osobom współpracującym ze stowarzyszeniem, jako podziękowanie za apostolską działalność dla dobra parafii i Kościoła. Jubileuszowe spotkanie zwieńczyła wspólna agapa.

Irena Klich
                                                                                  sekretarz POAK Nieczajna

25–LECIE AKCJI KATOLICKIEJ W NIECZAJNEJ. We wtorek, 8 września, cała akcyjna społeczność spotkała się na wieczornej Mszy Świętej, aby wspólnie z ks. Stanisławem Bieleniem. asystentem parafialnym, dziękować za lata wspólnej pracy i modlitwy dla coraz większej chwały Bożej. (Fotogaleria)