POAK w Parafii Św. Stanisława BM w Jodłowej świętował 25-lecie reaktywacji AK DT

W dniu 8 września br. w Parafii Św. Stanisława BM w Jodłowej świętowaliśmy 25-lecie reaktywacji Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Obchody połączone były z ósmą rocznicą powołania POAK, którego asystentem jest Proboszcz ks. dr Zenon Tomasiak. Skupia on w swoich szeregach 22-u członków, którzy angażują się w życie Parafii.

Nasz oddział uroczystości przeżywał na wieczornej Mszy św. celebrowanej przez ks. Proboszcza. Jego członkowie aktywnie włączyli się w liturgię słowa. Na zakończenie zarząd Akcji Katolickiej podarował ks. Proboszczowi pamiątkowy obrazek z podobizną JPII, dziękując za duchowe przewodnictwo grupy i życząc błogosławieństwa na dalsze lata posługi kapłańskiej. Również członkowie AK otrzymali obrazki jubileuszowe, które upamiętnią to wydarzenie.

W dniu 8 września 2020r. w Parafii Św. Stanisława BM w Jodłowej świętowaliśmy 25-lecie reaktywacji Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. (Fotogaleria)