Niedziela Palmowa Akcji Katolickiej Parafii NMP w Krużlowej

W Niedzielę Palmową po raz kolejny aktorzy misterium pasyjnego wzięli udział w inscenizacji uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.
Do celów przemarszu do świątyni organizatorzy wypożyczyli osiołka.
W wydarzeniu połączonym z poświęceniem gałązek palmowych wziął udział Biskup Pomocniczy Leszek Leśkiewicz, który przybył do naszej Parafii w sobotę by udzielić bierzmowania młodzieży a w niedzielę podczas mszy św. poświęcił ołtarz boczny w dolnej części kościoła.
W procesji z palmami licznie wzięły  udział rodziny naszej parafii  wraz ze swymi dziećmi. Aktorzy członkowie Akcji Katolickiej  bardzo chętnie  zaangażowali się w liturgię  Eucharystii.
Po zakończeniu  Mszy świętej  wykonano pamiątkowe zdjęcie wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie oraz odbył się konkurs palm.