Jubileusz 25–lecia Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej w parafii Paszczyna

W przeddzień uroczystości Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – głównej patronki Diecezji Tarnowskiej, 7 września 2020r. w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Paszczynie członkowie Akcji Katolickiej świętowali jubileusz 25 – lecia istnienia ( po reaktywacji ) Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej.

W tej intencji o godz. 18:00 sprawowana była uroczysta Msza św., w której uczestniczyli członkowie Akcji Katolickiej wraz z parafianami. Mszę św. celebrował ks. Proboszcz Stanisław Łącz – asystent parafialny. Na zakończenie dziękczynnej ofiary odmówiony został Akt Zawierzenia Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej Matce Bożej. Miłym akcentem uroczystości były pamiątki jubileuszowe ( obraz św. Jana Pawła II ) poświęcone i wręczone przez ks. Proboszcza.

7 września 2020r. w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Paszczynie członkowie Akcji Katolickiej świętowali jubileusz 25–lecia istnienia ( po reaktywacji ) Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej. (Fotogaleria)