Parafia Pawęzów Peregrynacja obrazu i relikwii Świętego Jana Pawła II

Parafia Pawęzów pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata.  Peregrynacja obrazu i relikwii Świętego Jana Pawła II  10 – 11 czerwca 2020 roku.
W środę 10 czerwca nasza Parafia przeżywała  nawiedzenie Świętego Papieża Jana Pawła II w Jego obrazie i relikwiach, które odebraliśmy od Parafii Dobrego Pasterza w Tarnowie. Wprowadzenie odbyło się o godzinie 18 uroczystą procesją, następnie odbyło się powitanie i Msza Święta po której nastąpiło czuwanie zakończone o godzinie 21 Apelem Jasnogórskim z udziałem licznie zgromadzonych jak na czas pandemii parafian.

W czwartek 11 czerwca w święto Bożego Ciała relikwie brały udział w procesji wokół kościoła a o godzinie 15 nastąpiła godzina miłosierdzia, odmówiono koronkę, różaniec i przedstawiono montaż słowno muzyczny przygotowany przez całą wspólnotę parafialną. Po mszy świętej około godziny 17 relikwie i obraz zostały przekazane delegacji z Parafii Zaczarnie.

.

Parafia Pawęzów pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata Peregrynacja obrazu i relikwii Świętego Jana Pawła II 10 – 11 czerwca 2020 roku. ( Fotogaleria )

.

Komentowanie jest wyłączone