Msza Św. podsumowująca i kończąca peregrynację wizerunku i relikwii Świętego Jana Pawła II

Szczęść Boże!

Szanowni Państwo, Prezesi i członkowie Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej!

We wtorek 30 czerwca 2020 roku o godz. 18.00, w tarnowskiej katedrze odbędzie się uroczysta Msza Święta podsumowująca i kończąca peregrynację wizerunku i relikwii Patrona Akcji Katolickiej w Polsce, Świętego Jana Pawła II.
Pierwotnie peregrynację mieliśmy zakończyć 18 maja 2020 roku w dniu setnej rocznicy urodzin Papieża z Polski, ale pandemia nam to uniemożliwiła. Obecnie dobiega końca to wydarzenie, które przygotowuje nas do jubileuszu 25-lecia istnienia i działania Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej po reaktywacji.

W związku z powyższym zwracam się do członków Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej i zapraszam Was do udziału we wspólnej modlitwie. Tych, którzy mogą zapraszam do osobistej obecności z pocztami sztandarowymi, a pozostałych do wspólnej modlitwy za pośrednictwem radia Rdn Małopolska i Rdn Nowy Sącz.

Dziękuję wszystkim Asystentom Akcji Katolickiej, wszystkim Prezesom i członkom Akcji Katolickiej za udział i organizację nawiedzenia relikwii i wizerunku Patrona Akcji Katolickiej, Świętego Jana Pawła II w Państwa parafiach i wspólnotach. Liczę, że to wydarzenie przyczyniło się do naszego uświęcenia, uczczenia Świętego Jana Pawła II, ożywienia członków naszego stowarzyszenia, a także owocnej modlitwy za kapłanów i o powołania do służby Bożej.

ŚWIĘTY JANIE PAWLE II, PATRONIE AKCJI KATOLICKIEJ W POLSCE – módl się za nami.

Robert Rybak
Prezes AKDT

.

.

 

Komentowanie jest wyłączone