Droga do Fatimy. Pielgrzymka Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

Pielgrzymka Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej
Altőtting, Ars, La Sallete, Lourdes, Santiago de Compostela, Fatima
22.06. – 02.07.2017

(…) Stulecie objawień fatimskich było impulsem by udać się na pątniczy szlak. Wyzwanie to podjął Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej i pięćdziesięcioosobowa grupa pątników z oddziałów Akcji Katolickiej z Tarnowa, Nowego i Starego Sącza, Bochni, Brzeska, Barcic, Wierchomli, Borzęcina, Ciężkowic, Wiewiórki i Lisiej Góry, wraz z Ks. Janem Bartoszkiem, diecezjalnym asystentem Akcji Katolickiej, wyruszyła do Fatimy. Prowadził on przez Czechy, Austrię, Niemcy, Francję, Hiszpanię i Portugalię. Przejechaliśmy sześć krajów i prawie 5 tysięcy kilometrów. Wszystko po to aby spotkać się z tajemnicą objawień Matki Bożej, które miały miejsce w La Salette, Lourdes i Fatimie.(…)

W materiałach do pobrania:

Wacław Prażuch
Camino de Fatima
Droga do Fatimy
Pielgrzymka Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej
Altőtting, Ars, La Sallete, Lourdes, Santiago de Compostela, Fatima 22.06. – 02.07.2017

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab