Listopadowa Godzina Święta w Oleśnie

Półtora roku temu rozpoczęliśmy w parafii Olesno, jako Akcja Katolicka dekanatu Dąbrowa Tarnowska, modlitewne comiesięczne czuwanie w pierwsze czwartki miesiąca. W listopadzie 2023 roku wróciliśmy tam na adorację podczas Godziny Świętej. Był to zarazem Dzień Zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Modlitwą otoczyliśmy naszych bliskich zmarłych, członków stowarzyszenia, wspólnot parafialnych, grup modlitewnych, zgromadzeń zakonnych, kapłanów. Wołaliśmy: „Panie Jezu, Ty jesteś Zmartwychwstaniem i Życiem, Tobie ufamy!” W modlitwie towarzyszyli nam kapłani parafii Olesno z ks. proboszczem Janem Pankiem na czele. Błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem udzielił nam ks. wikariusz Jacek Sarota.
W Tobie, Panie, pozostaje nasza moc i wiara w zbawienie!