Godzina Święta w Dąbrowie Tarnowskiej

Październikową Godzinę Świętą (5 X) spędziliśmy, jako członkowie Akcji Katolickiej dąbrowskiego dekanatu, właśnie w stolicy dekanatu.
„Dzięki Ci składamy, Chryste, bo wielka jest chwała Twoja! Podczas adoracji i spotkania z Tobą, Panie Jezu, czujemy wspólnotę jedności i bliskości chrześcijańskiej. Spoglądasz na nas miłością Ojca Niebieskiego, powtarzając: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Odpowiedzią na Twoje zaproszenie było nasze uczestnictwo w Godzinie Świętej w dąbrowskiej parafii, modlitwa, trwanie z Tobą. Dozwól nam radować się Twym Bożym miłosierdziem wraz ze świętą Faustyną Kowalską, świadcząc, że jesteś Drogą, Prawdą i Życiem” (prezes Rady Dekanalnej Andrzej Łoboda).

Irena Klich
Rada Dekanalna Dąbrowa Tarnowska