Sztafeta modlitewna w intencji JP II

W dniu 12 października po długim oczekiwaniu sztafeta modlitewna w intencji obrony dobrego imienia i świętości JPII dotarła do parafii Gręboszów w dekanacie Żabno. Modlitwa rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą którą sprawował ksiądz proboszcz Wiesław Babiarz. We wstępie zaznaczył że postać Ojca Świętego Jana Pawła II jest dyskredytowana i stawiana w bardzo złym świetle, dlatego tym bardziej trzeba modlić się za tych wszystkich którzy nie rozumieją wielkości tego pontyfikatu. Dla naszej parafii jest to tym ważniejsze że jeszcze jako kardynał krakowski Karol Wojtyła dnia 14 listopada 1971 roku z okazji sprowadzenia szczątków majora Henryka Sucharskiego do Polski sprawował Mszę Świętą. Następnie została odmówiona Litania do Świętego Jana Pawła II oraz różaniec z rozważaniami z tekstów świętego Papieża który poprowadzili członkowie POAK.

Szczęść Boże!
POAK w Gręboszowie