Godzina Święta w Gruszowie Wielkim

Akcja Katolicka dekanatu Dąbrowa Tarnowska kontynuuje podjęte zobowiązanie comiesięcznej adoracji w pierwsze czwartki miesiąca w kolejnych świątyniach parafialnych w swoim dekanacie. Ta „kolejka” zatacza drugie koło, czyli spotykamy się na czuwaniach po raz drugi w danym kościele. Po adoracji w czwartek, 6 lipca, prezes Rady Dekanalnej Andrzej Łoboda dokonał wpisu na utworzonym czacie grupowym w aplikacji Messenger:
Klęcząc przed Tobą, Panie, wystawionym w monstrancji na ołtarzu kościoła parafialnego w Gruszowie Wielkim, podczas Godziny Świętej w pierwszy czwartek miesiąca lipca, wpatrzeni byliśmy w białą Hostię. Nasza obecność to oddanie, hołd, uwielbienie, modlitwa, wdzięczność Tobie, Chryste. Wysławiamy Ciebie, Boże, Królu wiecznej chwały i dziękujemy za wspólnotę modlitwy wraz z ks. dr. Michałem Dąbrówką (zastępującym proboszcza parafii), który na zakończenie udzielił nam Twego błogosławieństwa. Króluj nam, Chryste, zawsze i wszędzie!

Irena Klich
Rada Dekanalna Dąbrowa Tarnowska