Modlitwa w intencji życia i rodziny w Krynicy

W niedzielę 16 października 2022 roku, obchodziliśmy XXII Dzień Papieski. W tym dniu w Krynicy Zdrój odbył się różaniec w intencji życia i rodziny. Najpierw o godz. 11.00 uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, której przewodniczył i homilię wygłosił JE ksiądz biskup Andrzej Jeż, a następnie przemaszerowaliśmy odmawiając tajemnice radosne różańca świętego za rodziny i w obronie życia. Wśród wielu rodzin, ruchów i stowarzyszeń, udział w tym wydarzeniu wzięli także członkowie Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Z dekanatu Tarnów Zachód do Krynicy Zdroju udał się cały autokar pielgrzymów. Wszystkim za udział w tej wspólnej modlitwie dziękujemy.

Robert Rybak