Niedziela Palmowa w Krużlowej

W Niedzielę Palmową po raz kolejny aktorzy misterium pasyjnego wzięli udział w inscenizacji uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Do celów przemarszu do świątyni organizatorzy wypożyczyli osiołka. W wydarzeniu połączonym z poświęceniem gałązek palmowych wziął udział
Biskup Pomocniczy Leszek Leszkiewicz, który przybył do naszej Parafii w sobotę by udzielić bierzmowania młodzieży, a w niedzielę podczas mszy św. poświęcił ołtarz boczny w dolnej części kościoła. W procesji z palmami licznie wzięły udział rodziny naszej parafii wraz ze swymi dziećmi.
Aktorzy członkowie Akcji Katolickiej bardzo chętnie zaangażowali się w liturgię Eucharystii. Po zakończeniu Mszy świętej wykonano pamiątkowe zdjęcie wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Po Mszy Św. odbył się konkurs palm.

 

Komentowanie jest wyłączone