Koronka do Bożego Miłosierdzia w Barcicach

„O trzeciej godzinie błagaj mojego miłosierdzia, szczególnie za grzeszników, i choć przez krótki moment zagłębiaj się w mojej męce, szczególnie w moim opuszczeniu w chwili konania. Jest to godzina wielkiego miłosierdzia dla świata całego”

Koronka do Bożego Miłosierdzia w Barcicach.

Tradycyjnie, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny – 28 września, odbyła się modlitwa do Bożego Miłosierdzia na ulicach naszej parafii. Koronkę poprowadzili członkowie Akcji Katolickiej na skwerze przed sklepami naprzeciwko plebanii oraz przy kapliczce obok cmentarza. Prosiliśmy Jezusa Miłosiernego o ustanie pandemii koronawirusa, za kapłanów,   o miłosierdzie dla siebie, naszych rodzin,  Ojczyzny, Kościoła i świata.

Anna Jakubowska – Prezes POAK

Koronka do Bożego Miłosierdzia w Barcicach. Tradycyjnie, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny – 28 września, odbyła się modlitwa do Bożego Miłosierdzia na ulicach naszej parafii. (Fotogaleria)