25-lecie Akcji Katolickiej w naszej diecezji. POAK w Krużlowej

POAK w Krużlowej  w dniu 8 września br. –  w uroczystość Narodzenia NMP – Patronki naszej Parafii, przeżywaliśmy etap parafialny jubileuszu 25 lecia Akcji Katolickiej w naszej diecezji .To drugi odpust  Parafialny a zarazem zakończenie obchodów jubileuszu 500- lecia starego Kościółka pw. Narodzenia NMP w Krużlowej. O godz. 11- tej  na sumie odpustowej została odprawiona Msza Św.  w intencji 25 lecia AKDT z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo  dla wszystkich członków AK . Głównym celebransem tej Eucharystii był Diecezjalny Asystent Ks. dr hab. Jan Bartoszek który wygłosił słowo Boże a po procesji Eucharystycznej  odczytał Akt Zawierzenia Akcji Katolickiej Matce Boże . We Mszy św. uczestniczyli członkowie POAK wraz z pocztem sztandarowym.

Prezes POAK
Elżbieta Obrzut

POAK w Krużlowej w dniu 8 września br. – w uroczystość Narodzenia NMP – Patronki naszej Parafii, przeżywaliśmy etap parafialny jubileuszu 25 lecia Akcji Katolickiej w naszej diecezji (Fotogaleria)