„Jesteście potrzebni Chrystusowi”

Dnia 8 grudnia 2019 r. w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Wierzchosławicach odbył się finał IV Dekanalnego Konkursu Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa”.  W zmaganiach konkursowych rywalizowało 29 recytatorów z dekanatu wojnickiego. Byli to reprezentanci poszczególnych parafii, którzy oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolaki i klasa 0, uczniowie klas I-III,  IV-VI oraz VII – VIII. Konkurs zaszczycili swoją obecnością: ks. Roman Miarecki- opiekun Akcji Katolickiej w dekanacie wojnickim, ks. Piotr Nalepa – wikariusz Parafii pw. Niepokalanego Serca w Grabnie, p. Robert Rybak – prezes Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej oraz prezesi POAK z dekanatu wojnickiego.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w  przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu, szczególnie ks. proboszczowi Jerzemu Czujowi, członkom jury, prezesom POAK  oraz nauczycielom i katechetom w dekanacie wojnickim jak również członkom oddziału  Akcji Katolickiej w naszej parafii. Wyrazy wdzięczności kieruję do sponsorów, dzięki którym wszyscy uczestnicy finału otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Grażyna Sęk
Prezes POAK w Wierzchosławicach