Opłatek dla seniorów w Krużlowej

W trzecią niedzielę adwentu jak co roku tj.   15 grudnia 2019 r Parafialny oddział Akcja Katolicka przy Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krużlowej przeżywał spotkanie opłatkowe dla  120 osób chorych samotnych, seniorów z naszej parafii . Na uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Grybów Pana Jacka Migacza, Panów sołtysów wsi , Dyrekcję ZSP w Krużlowej , Siostry Zakonne z Parafialnego Przedszkola. Centralnym punktem uroczystości była spowiedź,  Msza Święta.  Następnie zebrani połamali się opłatkiem składając sobie życzenia , zebrani spożyli obiad, a następnie uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym pt. „Niebo Ziemi Niebu Ziemia”  przygotowane przez młodzieżową grupę teatralną „Renowacjom” działającą przy naszej Parafii pod przewodnictwem Ks. Krzysztofa wikariusza naszej Parafii.  Całość spotkania zakończyło wspólne kolędowanie prowadzone przez zespół muzyczny oraz wizytą Św. Mikołaja który  rozdawał każdemu przygotowane przez Akcję Katolicką prezenty.

Prezes AK
Elżbieta Obrzut