Spotkanie opłatkowe POAK w Szczawnicy

123 stycznia na plebanii – dzięki uprzejmości  Księdza Proboszcza Tomasza Kudronia – odbyło się spotkanie opłatkowe członków POAK  w Szczawnicy wraz z osobami wyróżnionymi przez Akcję Katolicką za budującą postawę chrześcijańską i zaangażowanie na rzecz parafii.
Ks. Proboszcz poprowadził modlitwę i złożył uczestnikom życzenia, po czym nastąpiło wzajemne składanie życzeń i łamanie się opłatkiem.
Kolejna część spotkania upłynęła na  gromkim kolędowaniu przy świątecznym stole    i przebiegła w miłej atmosferze.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację tego spotkania zarząd Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej składa serdeczne Bóg zapłać.

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Ząbkiewicz