MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

Zarząd Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich członków Akcji Katolickiej naszej Diecezji, a szczególnie z POAK z dekanatów sądeckich, na Marsz dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w niedzielę 6 października 2019 r. w Nowym Sączu. Rozpoczęcie Eucharystią pod przewodnictwem księdza biskupa ordynariusza Andrzeja Jeża, o godz. 14.00 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu. Po Mszy Świętej wyruszymy ulicami miasta w kierunku Sanktuarium św. Rity, aby z radością głosić Ewangelię rodziny. W obliczu podważania fundamentów wspólnoty małżeńskiej i rodzinnej niezwykle ważna jest odważna i jednoznaczna afirmacja tych wartości.

Chciejmy poprzez udział w marszu jako członkowie Akcji Katolickiej, dać świadectwo wartości życia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartych na przyjęcie i wychowanie potomstwa.

Robert Rybak prezes AK DT