Majówka w Barcicach

W niedzielę 12 maja, Akcja Katolicka z Barcic zorganizowała Majówkę przy kapliczce ku czci Matki Bożej, w pięknej scenerii pagórków i lasów na Połomi. Kilkanaście osób, z Ks. Wojciechem na czele wybrało się pieszo spod kościoła, inni z Ks. Proboszczem Andrzejem przyjechali samochodami. Spora grupa osób modliła  się śpiewem i litanią loretańską za kapłanów i o powołania kapłańskie,  w  rozpoczynającym się tygodniu modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.  Na zakończenie Majówki ksiądz Proboszcz udzielił uczestnikom błogosławieństwa.

Anna Jakubowska