Międzydiecezjalne spotkanie Akcji Katolickiej w sanktuarium Ecce Homo Świętego brata Alberta w Krakowie

PIELGRZYMKA AKCJI KATOLICKIEJ DO SANKTUARIUM ECCE HOMO W KRAKOWIE Z OKAZJI ROKU ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA

W  sobotę 2 września 2017 roku w ramach międzydiecezjalnego spotkania modlitewno-edukacyjnego Akcji Katolickiej, zapraszamy członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej do sanktuarium Ecce Homo Świętego brata Alberta w Krakowie. To spotkanie związane jest z ogłoszonym rokiem Świętego Brata Alberta.

Program:

9.00 – Zawiązanie wspólnoty i słowo Sióstr Albertynek

9.45 – Prelekcja nt.: Granice wolności w sztuce – refleksje nad powołaniem artysty na kanwie „Listu do artystów” Jana Pawła II.

10.30 – Eucharystia pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego JE Ks. Abp Marka Jędraszewskiego

11.40 – Agapa

13.00 – Program własny poszczególnych POAK

Członkowie Akcji Katolickiej udający się do Krakowa, proszeni są o zgłoszenie tej informacji telefonicznie do Biura DIAK w Tarnowie (tel. 14 6317347) w terminie do 20 sierpnia 2017 roku. Jest to bardzo ważne i związane z przygotowaniem  spotkania  i zabezpieczeniem posiłków.

Koszt pielgrzymki wynosi 20 zł od osoby (cena za posiłek i koszty organizacyjne) i zostanie zebrany w Krakowie.

Prezes DIAK
Robert Rybak