Spotkanie formacyjne – Chorzelów 18-05-2024

CHORZELÓW
SOBOTA 18 maja 2024 roku

„AKCJA KATOLICKA W SŁUŻBIE UMACNIANIA RODZIN KATOLICKICH
ORAZ POWOŁAŃ KAPŁAŃSKICH I ZAKONNYCH”

/Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin – parafia Wszystkich Świętych w Chorzelowie/

Godz. 9.30                 Powitanie i zawiązanie wspólnoty

Godz. 9.45                 Historia sanktuarium w Chorzelowie – Ks. Prałat Andrzej Rams – Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin
w Chorzelowie

Godz. 10.00               Konferencja pt.: „Błogosławiona Rodzina Ulmów – świadectwo i testament dla Akcji Katolickiej” – Ks. dr Jan Szeląg – Przemyśl

Godz. 10.40              Przerwa i przygotowanie do Eucharystii

Godz. 11.00               Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Prałata Józefa Niżnika – Kustosza Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

Godz. 12.00               Agapa (poczęstunek dla wszystkich uczestników)

Godz. 12.45               Nabożeństwo ku czci Świętego Jana Pawła II – Patrona Rodzin Chrześcijańskich

Godz. 13.15               Indywidualny program

W związku z przygotowywaniem posiłku dla uczestników spotkania, bardzo proszę, aby zgłaszać grupy i osoby indywidualne, które wezmą udział w spotkaniu formacyjnym. Grupy i pielgrzymów indywidualnych należy zgłaszać najpóźniej do dnia 10 maja 2024 roku, forma zgłaszania dowolna (telefon, email). Koszt posiłku wynosi 20 złotych, po dokonaniu wpłaty na miejscu każdy otrzyma kupon na posiłek.
Do udziału w spotkaniu zapraszam wszystkich członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej wspólnie z rodzinami. Zapraszam także kapłanów, asystentów Akcji Katolickiej oraz wszystkie poczty sztandarowe Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej.

SPOTKAJMY SIĘ RAZEM NA WSPÓLNEJ MODLITWIE – SERDECZNIE ZAPRASZAM W IMIENIU ZARZĄDU!

Robert Rybak
Prezes DIAK