Marsz dla Życia i Rodziny w Barcicach

W niedzielę 8 października w Parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Barcicach odbył się Marsz dla Życia i Rodziny, którego organizatorem była Akcja Katolicka. Z modlitwą różańcową na ustach spora grupa osób wyruszyła spod kościoła do kapliczki na Woli Kroguleckiej, gdzie została odprawiona Msza święta.
Modliliśmy się na Różańcu oraz Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych rodzin, Ojczyzny i poszanowania wartości ewangelicznych i chrześcijańskich w naszym codziennym życiu jednocześnie podziwiając piękne krajobrazy.
Po Mszy św. odprawianej przez Ks. Proboszcza Andrzeja, Gospodynie Woli Kroguleckiej zaprosiły wszystkich do świetlicy na poczęstunek.
Warto było skorzystać z zaproszenia i uzupełnić kalorie po trudach wspinaczki i chłodnym powiewie wiatru.
Anna Jakubowska