Godzina Święta w Radgoszczy

Po raz drugi udaliśmy się jako członkowie Akcji Katolickiej dekanatu dąbrowskiego do kościoła w Radgoszczy na modlitewne czuwanie – Godzinę Świętą – w pierwszy czwartek sierpnia (03.08.2023 r.).
Stwórco nasz i Panie! Twoja dobroć i światło oświeca nasze umysły, pragniemy bliskości Ciebie. Wskazałeś nam drogę do świątyni i parafii św. Kazimierza w Radgoszczy, aby w pierwszy czwartek miesiąca sierpnia uwielbiać Cię w Najświętszym Sakramencie. Trwając w godzinnej nocnej modlitwie, dziękowaliśmy za realizację zadań programowych Akcji Katolickiej, szczególnie w naszym dekanacie, przez jej członków od czasu powstania stowarzyszenia do chwili obecnej. Kapłańskie ręce ks. wikariusza Jana Liszki udzieliły nam wszystkim Twego, Chryste, błogosławieństwa na dalsze dni naszego życia osobistego i wypełniania apostolskiej misji osób świeckich, tworzących wspólnoty. Dziękujemy Ci, Ojcze nasz! (prezes Rady Dekanalnej Andrzej Łoboda)
Poprzez comiesięczne adoracje przygotowujemy się do świętowania jubileuszu 25-lecia powołania struktur Akcji Katolickiej w naszym dekanacie.
Irena Klich
Rada Dekanalna Dąbrowa Tarnowska