Czerwcowa Godzina Święta w Smęgorzowie

Pierwszy czwartek czerwca (01.06) dla Akcji Katolickiej dekanatu dąbrowskiego to czas spędzony na nocnej adoracji w ramach Godziny Świętej. W tym miesiącu nasze drogi prowadziły do Smęgorzowa.
Jezu Chryste, obecny w Najświętszym Sakramencie w kościele parafialnym w Smęgorzowie, zjednoczyłeś nas wszystkich – członków Akcji Katolickiej, parafian, duszpasterzy wolą, sercem, umysłem z Tobą, Ojcem i Duchem Świętym podczas nocnej adoracji. Dziękujemy, Boży Synu, za to, że byłeś pośród nas i pozostajesz w sercach i na ołtarzach naszych parafii. Na zakończenie adoracyjnego spotkania błogosławiłeś nam przez posługę asystenta dekanalnego i proboszcza parafii ks. Bogdana Więcka, na kolejne dni oraz poddanie się działaniu Ducha Świętego. Napełnij nas, Duchu Święty, życiem Bożym!

Andrzej Łoboda
Prezes Rady Dekanalnej Dąbrowa Tarnowska