Konkurs na Anioły Bożonarodzeniowe

Konkurs plastyczny Na Anioły Bożonarodzeniowe został ogłoszony przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej parafii p.w. Świętego Pawła Apostoła w Bochni , był adresowany do dzieci szkół podstawowych i przedszkoli. Prace mogły być wykonane w dowolnej technice i z różnych materiałów. Zgłoszono 69 prac, wszystkie oceniła komisja konkursowa, tym najciekawszym przyznano I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Podsumowanie konkursu odbyło się w niedzielę 22.01.2023r., po Mszy św. dla dzieci o godzinie 11.00. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia prace były prezentowane na wystawie przy szopce ruchomej w naszym kościele. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację konkursu, zwłaszcza ks.proboszczowi Leszkowi Rojowskiemu , Paniom:Alinie Bukowskiej i Antoninie Bukowskiej- Lekkiej.

Barbara Hałas
Prezes POAK