Opłatek dla seniorów – Krużlowa 2022

W czwartą niedzielę adwentu tj. 18 grudnia 2022 r Parafialny oddział Akcja Katolicka przy Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krużlowej przeżywał spotkanie opłatkowe dla ok. 100 osób chorych samotnych, seniorów z naszej parafii . Na uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Grybów Pana Jacka Migacza, Panów sołtysów wsi , Dyrekcję ZSP w Krużlowej Siostry Zakonne z Parafialnego Przedszkola. Centralnym punktem uroczystości była spowiedź, Msza Święta. Następnie zebrani połamali się opłatkiem składając sobie życzenia , zebrani spożyli gorący posiłek, nie zabrakło ciasta i słodyczy. Całość spotkania zakończyło wspólne kolędowanie prowadzone przez zespół muzyczny oraz wizytą Św. Mikołaja który rozdawał każdemu przygotowane przez Akcję Katolicką prezenty. W tym roku zostało przygotowane 210 paczek dla seniorów . Członkowie Akcji Katolickiej i Rady Parafialnej odwiedzili tych seniorów którzy nie mogli uczestniczyć w tej uroczystości i przekazali paczki wraz z życzeniami.

Prezes AK
Elżbieta Obrzut