Spotkanie Zarządu AKDT

We wtorek 22 września 2021 roku w seminarium duchownym w Tarnowie, odbyło się spotkanie Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Na spotkaniu omówiono i zatwierdzono druk sprawozdania za 2021 rok i planu na 2022 rok oraz kalendarium działania AKDT w 2022 roku. Ponadto podjęto decyzje o organizowaniu w parafiach marszów dla życia i rodziny przy współudziale stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ustalono także datę posiedzenia Rady Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej naszej diecezji na 6 listopada 2021 roku, podczas której nastąpią wybory kandydatów na prezesa i członków Zarządu.
Po zakończeniu spotkania, udaliśmy się do parafii pw. Dobrego Pasterza w Tarnowie, aby tam uczestniczyć we Mszy Świętej, w której nasz asystent ks. dr hab. Jan Bartoszek modlił się za Pana Antoniego Szyszkę i Jego rodzinę, dziękując w imieniu Akcji Katolickiej za przeszło 20 letnią pracę przy stronie internetowej naszego stowarzyszenia. Jeszcze raz wyrażamy wdzięczność Panu Antoniemu Szyszce, za te wszystkie lata pracy na rzecz Akcji Katolickiej, życząc wielu łask nieba i Bożej opieki.

Robert Rybak