POAK w Grybowie pamięta o osobach starszych i chorych z miejscowego ZOL ,,Caritas”

To już tradycja, że każdego 11 lutego w Światowym Dniu Chorego odwiedzamy naszych pensjonariuszy z ZOL ,,Caritas”. Oczywiście w tym roku, z wiadomych powodów, nie odwiedziliśmy ich osobiście, ale przekazaliśmy dla chorych skromne upominki w postaci  aniołków z życzeniami, które przygotowaliśmy wraz z dziećmi, z ,,Niepublicznego Parafialnego Przedszkola im. Świętych Dzieci Fatimskich”

,,Niewidomemu byłem oczami, choremu służyłem za nogi”

Z księgi Hioba

Jezu, miłosierny Samarytaninie ludzkości wspieraj swoją łaską wszystkich starszych, chorych, samotnych i opuszczonych. Spraw, aby nikt nie zmarnował łaski cierpienia duchowego lub fizycznego; by Twoja męka nie była dla nikogo daremna. Ucz wypełniać wolę Bożą poprzez cierpliwe dźwiganie codziennego  krzyża.

Pamiętaliśmy też o tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się chorymi, usługują im i niosą duchową pociechę.

Jezu, otwieraj nasze serca na potrzeby bliźnich!

Barbara Machaczek
Prezes POAK

POAK w Grybowie pamięta o osobach starszych i chorych z miejscowego ZOL ,, Caritas” (Fotogaleria)