UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA PATRONALNE ŚWIĘTO AKCJI KATOLICKIEJ

W niedzielę 24 listopada 2019 roku Akcja Katolicka wspólnie z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży w sposób szczególny odda cześć Chrystusowi  Królowi Wszechświata.  Plan uroczystości będzie następujący: o godz. 9.00 w auli Jana Pawła II przy tarnowskiej katedrze członkowie Akcji Katolickiej wysłuchają wykładu księdza dra hab. Jana Bartoszka – „Sylwetka Sługi Bożego prymasa kardynała Stefana Wyszyńskiego”. O godz. 10.30  weźmiemy udział we Mszy świętej pod przewodnictwem JE księdza biskupa Leszka Leszkiewicza w Bazylice Katedralnej w Tarnowie, by podkreślić kościelny charakter naszego stowarzyszenia i wyrazić jedność z Biskupem Tarnowskim. Do udziału w tej uroczystości zapraszamy wszystkich członków Akcji Katolickiej naszej diecezji wraz z pocztami sztandarowymi. Do koncelebry zapraszamy także księży Asystentów Parafialnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Robert Rybak