Spotkanie opłatkowe POAK w Krużlowej

Krużlowa  Wigilijna Moc ….. W dniu 16 grudnia 2018 r z inicjatywy POAK , Ks. Prałata Marka Szewczyka – proboszcza oraz Wójta Gminy Jacka Migacza w  ZSP w Krużlowej odbyło się spotkanie opłatkowe dla starszych , samotnych, schorowanych. Spotkanie to rozpoczęło się spowiedzią przedświąteczną po czym odprawiona została Msza Św.  z udziałem wszystkich zaproszonych. Po Eucharystii wszyscy wspólnie połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne. Aż w końcu zasiedli do wspólnej wieczerzy wigilijnej. Następnym punktem spotkania była sztuka naszej parafialnej  grupy teatralnej RENOVATIO pt. Święta Bożego Narodzenia . Podczas spotkania nie zabrakło innych atrakcji … do starszych osób zagościł nie kto innych jak św. Mikołaj .  Przy kawie i ciastku mogli wsłuchać się w koncert kolęd zespołu młodzieżowego z naszej Parafii. Było to owocne spotkanie .

Elżbieta Obrzut