Zaproszenie na uroczyste posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej 10.11.2018r.

Szanowni Państwo, Prezesi Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej!

W imieniu Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej, serdecznie zapraszam wszystkich Prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej z pocztami sztandarowymi na uroczyste posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Posiedzenie odbędzie się w sobotę 10 listopada 2018 roku, a rozpoczniemy je Eucharystią  o godz. 9.00 w tarnowskiej katedrze, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi Asystent Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej ks. dr Jan Bartoszek.

Po Mszy Świętej wraz z pocztami sztandarowymi przejdziemy na Plac Ofiar Katynia w Tarnowie, gdzie przy Grobie Nieznanego Żołnierza złożymy wiązankę kwiatów oraz pomodlimy się za tych wszystkich, którzy oddali życie w walce o naszą wolność.

W godzinach między 10.30, a 11.00 rozpoczniemy w auli Jana Pawła II przy katedrze Tarnowskiej posiedzenie Rady Instytutu, gdzie przedstawimy sprawozdanie z działalności Akcji Katolickiej za ostatni okres oraz plan działania na 2019 rok.

Podczas spotkania będzie możliwość uregulowania należności wobec Instytutu Akcji Katolickiej, a także nabycie książek, biuletynów i materiałów formacyjnych, w tym książkę o założycielu AK DT księdzu biskupie Karolu Pękali, (zostało tych książek jeszcze tylko kilkadziesiąt sztuk).

W przypadku gdy osobista obecność Pani/Pana Prezesa nie będzie możliwa, prosimy o obecność Zastępcy Prezesa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Robert Rybak prezes AK DT