Olesno podejmuje sztafetę modlitewną

Parafia Olesno podjęła sztafetę modlitewną w obronie wartości i dobrego imienia św. Jana Pawła II w poniedziałek, 5 czerwca. Wspólnota przygotowała na ten dzień okolicznościową papieską dekorację. Sztafetę rozpoczęła Msza św. o godz. 18.00. Po Eucharystii trwały modlitwy do naszego Patrona. Szczególny wymiar miała modlitwa różańcowa prowadzona przez wszystkich kapłanów pracujących w parafii (proboszcz ks. prałat Jan Panek, ks. Jacek Sarota i ks. Grzegorz Kowalski) oraz przez przybyłych członków Rady Dekanalnej w osobach: prezes Andrzej Łoboda, zastępca prezesa Józef Wojtyto i członek – odpowiedzialna za kontakt z mediami Irena Klich. Był to piękny przekaz, że dekanat dąbrowski jednoczy się w modlitwie do Patrona Akcji Katolickiej, oraz docenienie obecności gości przez ks. proboszcza.
Święty Janie Pawle II, wstawiaj się za nami!

Irena Klich
Dąbrowska Rada Dekanalna