AK dla chorych w ZOL ,,Caritas”

Akcja Katolicka i dzieci z parafialnego przedszkola w Grybowie pamiętają o chorych w ZOL ,,Caritas”

,, Miłość i służba nadają sens naszemu życiu ”

To już tradycja, że od kilku lat Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Grybowie wraz z dziećmi z Niepublicznego Parafialnego Przedszkola św. Dzieci Fatimskich co roku przygotowują upominki dla chorych z ZOL- ,,Caritas” z okazji Światowego Dnia Chorego, który przypada 11 lutego, a ustanowiony został przez papieża św. Jana Pawła II. Tak było i tym razem. Przygotowaliśmy laurki z życzeniami dla chorych i dla wszystkich, którzy opiekują się chorymi na co dzień. Oprócz stosownych życzeń zapewniliśmy o naszej pamięci w modlitwie.
Niech wsparcia, miłości i dobrych ludzi wokół nigdy nie zabraknie żadnemu człowiekowi.
Serdecznie dziękuję za pomoc Pani Lucynie Góra z dziećmi, z Kąclowej.
Dziękuję nauczycielom i Pani Dyrektor parafialnego przedszkola, a przede wszystkim grupie
,, Motylki”.

Barbara Machaczek