POAK w Grybowie u żłóbka Bożej Dzieciny

3 styczna br. po raz kolejny Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z zespołem młodych muzykujących mam ,,Nazaret” poprowadził comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu. Tym razem zebraliśmy się przy żłóbku Bożej Dzieciny, by wspólnie z wiernymi naszej parafii adorować nowo narodzone Dziecię, Zbawiciela świata. Dziękowaliśmy Jezusowi za wszelkie łaski, jakimi obdarzył nas w minionym roku i prosiliśmy o błogosławieństwo dla całej naszej Parafii, Kościoła i Ojczyzny.
To wyjątkowy czas w liturgii Kościoła, kiedy możemy chwalić Boga poprzez śpiew przepięknych kolęd i pastorałek, których tak wiele w naszym repertuarze. To też dobry okres, by przypomnieć te, które powoli odchodzą w zapomnienie.

Prezes POAK w Grybowie
Barbara Machaczek