Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

Już w najbliższą niedzielę 20 listopada 2022 roku zapraszam w imieniu Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej, wszystkich członków naszego stowarzyszenia wspólnie z kapłanami, asystentami kościelnymi Akcji Katolickiej do tarnowskiej katedry na uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która jest patronalnym świętem Akcji Katolickiej.

Przed Mszą Świętą o godz. 9.00 w auli Jana Pawła II obok katedry odbędzie się spotkanie, podczas którego będziemy podsumowywać konkurs Akcji Katolickiej o błogosławionym Księdzu Stefanie Kardynale Wyszyńskim, Prymasie Polski pod hasłem; „Ojczyznę kocham bardziej niż własne serce”.

O godz. 10.30 weźmiemy udział w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem JE księdza biskupa Andrzeja Jeża.

Zapraszamy wszystkich członków naszego stowarzyszenia wraz z pocztami sztandarowymi, by wyrazić jedność z Biskupem Tarnowskim oraz podkreślić kościelny charakter naszego stowarzyszenia i oddać cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Robert Rybak