Różaniec dla Życia i Rodziny

Drodzy Małżonkowie, Drogie Rodziny, Członkowie Ruchów, Wspólnot, Stowarzyszeń o charyzmacie rodzinnym, Zaangażowani wieloaspektowo w troskę o małżeństwo i rodzinę, Drodzy przyjaciele i obrońcy wartości życia ludzkiego, serdecznie zapraszamy Was na „Różaniec dla Życia i Rodziny”, który zgromadzi nas 16 października (Dzień Papieski) w Krynicy.

Rozpoczniemy o godz. 11.00 od Mszy św. sprawowanej w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy przez Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Po Mszy św. przejdziemy w Marszu dla Życia i Rodziny ulicami Krynicy, odmawiając wspólnie modlitwę różańcową w intencji małżeństw i rodzin. Modlitwę zakończymy na Deptaku Krynickim, gdzie przewidziany jest program artystyczny dla całych rodzin.

Serdecznie zapraszamy do tej szczególnej modlitwy i przyjazdu do Krynicy, wyjątkowo pięknej jesienią, całymi rodzinami i wspólnotami.

Ks. Piotr Cebula
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin