Modlitwy w parafii Tropie

Na terenie parafii Tropie dni 28 września o godzinie 15.00 w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki spowiednika św.Faustyny modliliśmy się przy kapliczkach w czterech miejscach. W Roztoce na Wytrzyszcze w Witowicach Górnych-Kącina i Równia.Koronkę do Bożego Miłosierdzia ofiarowaliśmy w intencji kapłanów by wypełniali wolę Bożą przekazaną św. Faustynie, za oddalenie pandemii koronawirusa, za ofiary kataklizmów na świecie ,o pokój na świecie i za uchodźców ,za Prezydenta RP i rządzących, za nas samych. Na zakończenie w Akcie Zawierzenia Świata Miłosierdziu Bożemu słowami św. Jana Pawła II zawierzyliśmy losy świata i każdego człowieka oraz prosiliśmy o Miłosierdzie Boże, aby w Trój jedynym Bogu zawsze odnajdywać źródło nadziei.