Adoracja Najświętszego Sakramentu w Grybowie

Klękam przed Tobą, Panie Jezu, ukryty w Najświętszym Sakramencie i wysławiam Cię, Panie, mój Boże. Ty jesteś święty.
Ciebie wielbi niebo i ziemia i wszystko, co na niej istnieje.
I ja pragnę uwielbiać Cię, Jezu, i ofiarować Ci złoto mojej miłości, kadzidło mojej modlitwy i mirrę mojego cierpienia.

Z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w dniu, w którym w naszej bazylice w sposób szczególny modlimy się do Jezusa Miłosiernego, adorujemy Najświętszy Sakrament. Do wspólnej modlitwy, która odbywa się pół godziny przed Koronką do Bożego Miłosierdzia, zapraszamy za każdym razem inny zespół muzyczny z naszej parafii, taki jak: schola parafialna dziewcząt pod kierunkiem katechetki Ewy Kornakiewicz, zespół ,,Nazaret”- młode muzykujące mamy, chór bazylikowy pod kierunkiem organisty Mateusza Madziara i zespół żeński mam i młodzieży związanych z Kręgami Domowego Kościoła. Adorujemy, uwielbiamy, przepraszamy i prosimy dobrego Boga w sprawach Kościoła, Ojczyzny, całej parafii.

Barbara Machaczek
Prezes POAK