33-100 Tarnów, ul. Legionów 30,   poniedziałek, środa, piątek - godz. 10- 12,   telefon: 0-14 63-17-347

Dekrety i Listy Pasterskie Biskupi do Akcji Katolickiej Materiały n/t Akcji Katolickiej Program działania i terminarz
Rada Instytutu Zarząd Instytutu Uchwały Rady Instytutu Wykaz oddziałów parafialnych
Różaniec w Radio Plus Asystenci Dekanalni Statut i Regulamin Sztandar

Wigilia dla Seniorów i opłatek członków AK oraz zabawa choinkowa zorganizowane przez POAK przy parafii MBNP w Krzeczowie

• Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii MBNP w Krzeczowie zorganizował Wigilię dla osób starszych i samotnych w dniu 21 grudnia 2003 roku. Spotkanie rozpoczęto od odczytania fragmentu Pisma świętego, po czym wszyscy złożyli sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Przy tradycyjnych potrawach wigilijnych i wspólnym śpiewie kolęd miło upłynął czas. Po spotkaniu wszyscy uczestnicy zostali odwiezieni do domu.

• W dniu Objawienia Pańskiego po mszy św. odbyło się spotkanie opłatkowe członków POAK. Po wspólnej modlitwie, członkowie oddziału łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia. Śpiew kolęd i pastorałek przy akompaniamęcie akordeonowym pana organisty zakończył spotkanie.

• W dniu 31 stycznia 2004 roku AK w Krzeczowie zorganizowała dla 120 dzieci zabawę choinkową. Od godz. 10 00 do 13 00 bawiły się dzieci młodsze natomiast od 14 00 do 18 00 dzieci starsze i młodzież. W trakcie zabawy zorganizowane zostały liczne konkursy z nagrodami, dla pokrzepienia sił fizycznych każdy uczestnik otrzymał smaczny poczęstunek.

wigilia1.jpg (64161 bytes)

wigilia.jpg (60705 bytes)