33-100 Tarnów, ul. Legionów 30,   poniedziałek, środa, piątek - godz. 10- 12,   telefon: 14 631 -73 -47

Dekrety i Listy Pasterskie Biskupi do Akcji Katolickiej Materiały n/t Akcji Katolickiej Program działania i terminarz
Rada Instytutu Zarząd Instytutu Uchwały Rady Instytutu Wykaz oddziałów parafialnych
Różaniec w Radio Plus Asystenci Dekanalni Statut i Regulamin Sztandar

BISKUPI DO AKCJI KATOLICKIEJ

Ks.Bp Wiktor Skworc
Homilia Biskupa Tarnowskiego wygłoszona w dniu 22.01.2000. w Bazylice Katedralnej w Tarnowie podczas Mszy Świętej rozpoczynającej spotkanie Prezesów POAK Diecezji Tarnowskiej

Ks.Bp Wiktor Skworc
Homilia Biskupa Tarnowskiego wygłoszona w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata do przedstawicieli Akcji Katolickiej z Diecezji Tarnowskiej w Bazylice Katedralnej w Tarnowie w dniu 26.11.2000.

Ks.Bp. Jan Styrna
"Kształtowanie sumienia społecznego" - Homilia wygłoszona w dniu 16.01.1999. w Bazylice Katedralnej w Tarnowie podczas Mszy Świętej rozpoczynającej spotkanie Prezesów POAK Diecezji Tarnowskiej.

Ks.Bp. Jan Styrna
Homilia wygłoszona w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata do przedstawicieli Akcji Katolickiej z Diecezji Tarnowskiej w Bazylice Katedralnej w Tarnowie w dniu 21.11.1999.

Ks.Bp. Jan Styrna
Homilia wygłoszona w dniu 20.01.2001. w Bazylice Katedralnej w Tarnowie podczas Mszy Świętej rozpoczynającej spotkanie Prezesów POAK Diecezji Tarnowskiej.

kontakt: ak@diecezja.tarnow.pl