33-100 Tarnów, ul. Legionów 30,   poniedziałek, środa, piątek - godz. 10- 12,   telefon: 0-14 63-17-347

Dekrety i Listy Pasterskie Biskupi do Akcji Katolickiej Materiały n/t Akcji Katolickiej Program działania i terminarz
Rada Instytutu Zarząd Instytutu Uchwały Rady Instytutu Wykaz oddziałów parafialnych
Różaniec w Radio Plus Asystenci Dekanalni Statut i Regulamin Sztandar

Pielgrzymka różańcowa do kapliczki na Szczębiołkach oraz dekanalne spotkanie zorganizowane przez POAK w parafii  pw. WNMP w Barcicach

• W październiku, tradycyjnie z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbyła się pielgrzymka różańcowa do kapliczki na Szczębiołkach (na granicy parafii Barcice i Przysietnica). Mimo deszczowej i chłodnej pogody dość liczna grupa osób wybrała się na wspólną modlitwę w intencji Ojca Świętego, z okazji 26 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową.

• W ramach dekanalnych spotkań POAK, w październiku gościliśmy POAK ze Starego Sącza. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym nabożeństwem różańcowym, po którym udaliśmy się do nowo otwartego Domu Św. Józefa. Spotkanie było okazją do podzielenia się wrażeniami oraz zabawy przy piosenkach biesiadnych.

• Ukazał się 30 numer biuletynu wydawanego od 1998 r przez nasz POAK „ORANTKA BARCICKA”. Zawiera wiele ciekawych artykułów i informacji dotyczących naszej "Małej Ojczyzny". Na kolorowej okładce, jak zwykle przedstawiamy ważne wydarzenia minionego miesiąca w obrazkach.

Aleksander Golba
Prezes POAK