33-100 Tarnów, ul. Legionów 30,   poniedziałek, środa, piątek - godz. 10- 12,   telefon: 0-14 63-17-347

Dekrety i Listy Pasterskie Biskupi do Akcji Katolickiej Materiały n/t Akcji Katolickiej Program działania i terminarz
Rada Instytutu Zarząd Instytutu Uchwały Rady Instytutu Wykaz oddziałów parafialnych
Różaniec w Radio Plus Asystenci Dekanalni Statut i Regulamin Sztandar

Spotkanie opłatkowe dla Seniorów
Dekanalne spotkanie POAK w Barcicach i POAK w Starym Sączu
Koncert kolęd w Kościele parafialnym w Barcicach

Okres Bożego Narodzenia jest okazja do podzielenia się radością wiary we Wcielenie Słowa Bożego. Dlatego w dniu 23 stycznia 2005 r. POAK zorganizował spotkanie opłatkowe dla Seniorów z naszej parafii. Zaprosiliśmy ok 100 gości. Z powodu różnych przeszkód na spotkanie przybyło nieco mniej gości. Dzięki wspólnej modlitwie i zabawie atmosfera niedzielnego popołudnia była bardzo miła i wszyscy czekają na kolejne spotkanie.

W ramach dekanalnej współpracy odbyło się spotkanie POAK w Barcicach i POAK w Starym Sączu. Podczas liturgii koncelebrowanej pod przewodnictwem Ks. prałata Alfreda Kurka modliliśmy się o Boże narodzenie w każdej chwili naszego życia a nie tylko w czasie świąt. Po Mszy św. wspólnie z Rodziną Rodzin oraz chórem parafialnym w Starym Sączu śpiewaliśmy kolędy przy kawie i herbacie.

Na Mszy św., w niedzielę 16 stycznia 2005 r. gościliśmy w naszym kościele solistów polskich scen operowych i teatralnych:
panią Małdorzatę Długosz- Daroszewską - sopran
oraz pana Mieczysława Błaszczyka - tenor wraz z żoną.
Dzięki wspaniałemu występowi mogliśmy usłyszeć przepiękne kolędy w wykonaniu trójki artystów.

kontakt: ak@diecezja.tarnow.pl