33-100 Tarnów, ul. Legionów 30,   poniedziałek, środa, piątek - godz. 10- 12,   telefon: 0-14 63-17-347

Dekrety i Listy Pasterskie Biskupi do Akcji Katolickiej Materiały n/t Akcji Katolickiej Program działania i terminarz
Rada Instytutu Zarząd Instytutu Uchwały Rady Instytutu Wykaz oddziałów parafialnych
Różaniec w Radio  Asystenci Dekanalni Statut i Regulamin Sztandar

Regulamin konkursu:

„Ślad Kapłana w moim życiu”

Organizator: Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

Kategorie:

Literacka (wspomnienie, esej, dokument)  -  dla osób powyżej 18 roku życia

Malarska (rysunek, grafika, plakat) –

·        dla dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej

·        dla młodzieży z gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej

·        dla dorosłych

Etapy konkursu:

I  - parafialny – należy przeprowadzić go do dnia 15 maja 2010

II – dekanalny –należy przeprowadzić go do dnia 15 czerwca 2010, biorą w nim udział nagrodzone prace w etapie parafialnym

III – diecezjalny – nagrodzone prace w etapie dekanalnym, w ilości 3 sztuk z każdej kategorii, należy przesłać do Biura Akcji Katolickiej do dn. 15.09.2010.

Nagrody:

Nagrodą główną etapu diecezjalnego będą 3 nagrody w formie wyjazdu do Parlamentu Europejskiego w Brukseli (lub Strasburga)

Ogłoszenie wyników nastąpi w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
dn. 21.11.2010

Uwaga:

Prace literackie nagrodzone w etapie dekanalnym należy przesłać do Biura Akcji Katolickiej w formie drukowanej i elektronicznej.
Pozostałe prace, które zostały zgłoszone do etapu parafialnego i dekanalnego ale nie zostały nagrodzone prosimy przesłać w formie elektronicznej.

Wszystkie prace zostaną wydane w formie książkowej.

Na stronie internetowej dostępne są pliki z wzorami dyplomów dla uczestników konkursu

Do pobrania:

+ wzór dyplomu -parafialny.  jpg + wzór dyplomu -parafialny.  cdr