Modlitewne czuwanie w Grybowie

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej za wstawiennictwem  św. Józefa poleca Bogu chłopców i mężczyzn grybowskiej parafii.

Z racji roku św. Józefa oraz  Dnia Ojca, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z Kręgami Domowego Kościoła zainspirował Męska Stronę Rzeczywistości działającą w naszej parafii do uczczenia Oblubieńca  Najświętszej Maryi Panny, troskliwego męża i ojca. Zorganizowaliśmy modlitewne czuwanie. Na samym początku uczciliśmy naszego najlepszego Ojca Niebieskiego, naszego Boga. Następnie czytaliśmy rozważania o cechach dobrego męża i ojca wzorowanych na cnotach św. Józefa. W modlitewne rozważania włączyli się ojcowie i synowie naszych rodzin. Całość przeplataliśmy pięknymi pieśniami w wykonaniu muzykujących mam. Na zakończenie przedstawiciel  dzieci odczytał modlitwę za ojca, a ojcowie z kolei  zawierzyli siebie i swoje rodziny Bogu. Włączyli się również w liturgię Mszy świętej.

Święty Józefie módl się za nami…

Barbara Machaczek

Prezes POAK w Grybowie