Życzenia i paczki dla chorych i seniorów Parafia Krużlowa

Z powodu trwającej pandemii jak co roku nie mogliśmy spotkać się z naszymi chorymi i seniorami na spotkaniu opłatkowym. W związku z powyższym członkowie POAK w Krużlowej postanowili przygotować 210 paczek wraz z życzeniami i opłatkami aby połączyć się z nimi życzeniami i połamać się  opłatkiem . W III sobotę i niedzielę grudniową członkowie POAK i Rady Parafialnej roznieśli przygotowane paczki wraz z życzeniami. Było ta bardzo duże zaskoczenie , radość i łzy , że koś o nich jeszcze pamięta.

Prezes POAK
                                                                                                                   Elżbieta Obrzut

Niech bezgraniczna miłość płynąca z betlejemskiego
żłóbka gości każdego dnia w Waszych sercach.
Niechaj maleńki Jezus błogosławi
w każdym dniu Nowego Roku.
Z całego serca życzymy Wam spełnienia marzeń
i wszystkiego co najlepsze!

Prezes POAK
Elżbieta Obrzut

Życzenia i paczki dla chorych i seniorów Parafia Krużlowa. Członkowie POAK w Krużlowej przygotowali 210 paczek wraz z życzeniami i opłatkiem. (Fotogaleria)