POAK w Grybowie wspiera swoich Kapłanów

W obecnym czasie, kiedy tak wiele pada krzywdzących słów  pod adresem Kościoła i Kapłanów, my jako Parafialny Oddział AK  modlimy się za swoich księży w Apostolacie Margaretka i dziękujemy Bogu za to, że  są  i tak wiele dobrego robią w naszej Parafii. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Kapłanów drobne, słodkie niespodzianki wraz z życzeniami i  umieściliśmy je w konfesjonałach, w których na co dzień spowiadają. Nasz Asystent Kościelny Ksiądz Prałat Proboszcz wraz z życzeniami  – i to już wieloletnia tradycja – zawsze otrzymuje gwiazdę betlejemską. I w tym roku nawet pandemia koronawirusa nie zdołała nam w tym przeszkodzić.

Mimo wszelkich utrudnień staramy się krzewić dobro, bo ono zawsze ze zdwojoną siłą do nas powraca.

Króluj nam Chryste!

Barbara Machaczek
Prezes POAK

Zdjęcia Oliwka Machaczek