Modlitwa Różańcowa członków Akcji Katolickiej z tarnowskich dekanatów

Szanowni Państwo,
Prezesi Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej
z dekanatów Tarnów-Centrum, Tarnów-Zachód, Tarnów-Wschód, Tarnów-Północ

Bardzo proszę o uczestnictwo w Modlitwie Różańcowej wszystkich członków Akcji Katolickiej z naszych tarnowskich dekanatów. Różaniec ten będzie odmawiany  dzisiaj (29.10.2020) i w dniach następnych, o godzinie 19.30, przed pomnikiem Jana Pawła II, stojącym przy tarnowskiej Katedrze, w Tarnowie. W tym czasie ulicami Tarnowa idzie marsz zagubionej młodzieży zainspirowany przez siły ciemności. Tylko modlitwa ich uratuje.

Swą modlitwą ochraniamy również Katedrę, Matkę Kościołów Diecezji Tarnowskiej a tym samym chronimy każdy nasz kościół parafialny.

Jeśli Państwo osobiście nie mogą uczestniczyć w tym Różańcu proszę o modlitwę duchową i jeśli to możliwe o wydelegowanie swych dorosłych dzieci lub wnuków.

Króluj nam Chryste !!!

Wacław Prażuch