KORONKA NA ULICACH MIAST W NIECZAJNEJ

Nasze plany i nadzieje coś niweczy raz po raz,
Tylko Boże Miłosierdzie nie zawodzi nigdy nas.

Coroczna akcja „Koronka na ulicach miast” trafiła także do mniejszych miejscowości i wsi. W parafii Nieczajna jednym z miejsc modlitewnego spotkania był plac kościelny, położony tuż przy skrzyżowaniu. Razem z członkami Akcji Katolickiej i parafianami modlił się asystent parafialny ks. proboszcz Stanisław Bieleń. Modlitwa recytowana i śpiewana przebiegła w obecności obrazu Jezusa Miłosiernego ze  św. Faustyną i bł. ks. Michałem Sopoćko. Po zakończeniu koronki uczestnicy mieli możliwość przyjęcia Jezusa w komunii do swoich serc.

Irena Klich
Sekretarz POAK Nieczajna

Coroczna akcja „Koronka na ulicach miast” trafiła także do mniejszych miejscowości i wsi. W parafii Nieczajna jednym z miejsc modlitewnego spotkania był plac kościelny, położony tuż przy skrzyżowaniu ( Fotogaleria )