Sierpień i wrzesień w POAK w Brzozowej

Już po raz trzeci w Uroczystość Wniebowzięcia NMP w dniu 15 sierpnia 2020 roku członkowie naszego Oddziału rozprowadzali po Mszach św. poświęcone małe bukieciki z ziół i kwiatów. Stanowiły one pamiątkę święta i jednocześnie ofiarowane były w zamian za dobrowolny datek na chorych w parafii.

Z kolei 8 września 2020 w Święto Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji świętowaliśmy jubileusz 25-lecia Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej na szczeblu parafialnym. Świętowanie rozpoczęliśmy Eucharystią, w czasie której po Komunii św. zawierzyliśmy Akcję Katolicką – członków, asystentów każdego szczebla – Matce Bożej. Po nabożeństwie otrzymaliśmy pamiątkowe jubileuszowe obrazki z podobizną Jana Pawła II i uwieczniliśmy ten fakt wspólnym zdjęciem.

Prezes POAK w Brzozowej Krystyna Gotfryd

15 sierpnia 2020 roku POAK w Brzozowej rozprowadzał poświęcone małe bukieciki z ziół i kwiatów. Stanowiły one pamiątkę święta i jednocześnie ofiarowane były w zamian za dobrowolny datek na chorych w parafii. 8 września 2020 w Święto Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji świętowaliśmy jubileusz 25-lecia AK DT na szczeblu parafialnym. (Fotogaleria)